OPIS PRODUKTU

Burrito - herbatka

Wendita calysina – zawiera: Przede wszystkim flawonoidy, dihydroquercetagetin a 3,5,6,7,4´ - pentahydroxyflavanonol, glikozydy oraz pochodne kwasu benzoowego.

Ma działanie wspomagające trawienie oraz stymulujące system immunologiczny.

Harmonizuje meridian jelita grubego i cienkiego, pasa, poczęcia, pęcherza moczowego, wątroby i woreczka żółciowego, żołądka, trzech ogrzewaczy, śledziony, jinowy piętowy i jangowy łączny.

Wendita calysina ma wielki wpływ na system trawienny i ogólny metabolizm organizmu. Wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego, śledziony, pęcherza moczowego, poprawia trawienie, funkcje żołądka i jelit. Herbatka jest zalecana szczególnie po przejedzeniu sią, zatruciu alkoholem i innymi substancjami. Łagodzi wzdęcia, skurcze żołądkowe i jelitowe, zmniejsza zakwaszenie, ma harmonizujący wpływ na system hormonalny oraz męskie i żeńskie organy płciowe. Zawarte w niej flawonoidy mają silne działanie ochronne i przeciwutleniające przy degeneracji komórek i stawów. Ogólnie wzmacnia organizm podczas stresu. Ogranicza powstawanie napięć wewnętrznych. Herbatki można użyć do aromatyzowania innych herbatek o mniej wyraźnym smaku na przykład z lapacza czerwonego. Herbatka ta o łagodnymi aromatycznym smaku podobnym do mięty zdobędzie na pewno wasze uznanie jako napój orzeźwiający na każdą okazję.

Opakowanie: 80 g

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu